Ania opowie o wolontariacie

05.04.2019

Anna Piskorska od ponad 10 lat jest wolontariuszem w różnych dziedzinach życia - zarówno przy pomocy ubogim, jak i renowacji parków czy na rzecz lokalnych społeczności. Podczas spotkania opowie dlaczego warto angażować się społecznie? Co daje jej wolontariat? Jak i kiedy wybrać dobre aktywności dla siebie? A przede wszystkim na czym polega Wolontariat Europejski i jak wyjechać na wolontariat zagraniczny. Zapraszamy do Szczecińskiej Agencji Artystycznej na spotkanie w ramach projektu Młodzi Agenci.

Anna Piskorska ma 28 lat. Z wykształcenia pilot wycieczek i animator czasu wolnego. Oprócz turystyki zawodowo zajmuje się organizacją lokalnych i międzynarodowych wydarzeń. Od ponad 10 lat jest wolontariuszem w różnych dziedzinach życia - zarówno przy pomocy ubogim, jak i renowacji parków czy na rzecz lokalnych społeczności. Od 2013 działa w Szczecinie jako Oficer Łącznikowy, jest współzałożycielem stowarzyszenia szczecińskich OŁ 'Ahoj'. W wolnym czasie podróżuje z plecakiem, a ostatnie pół roku spędziła na Europejskim Wolontariacie w Gruzji, gdzie pomagała w organizacji NGO walczącej z przemocą domową.

Podczas spotkania opowie dlaczego warto angażować się społecznie? Co daje jej wolontariat? Jak i kiedy wybrać dobre aktywności dla siebie? A przede wszystkim na czym polega Wolontariat Europejski i jak wyjechać na wolontariat zagraniczny. Wolontariat Europejski (EVS) - program dzięki, któremu ludzie w wieku 17-30 lat mogą pojechać do organizacji NGO w różnych krajach na świecie i tam pomagać jako wolontariusze. Tematyka wolontariatu zależy od profilu organizacji, którą się wybierze.

Zapraszamy we wtorek, 9 kwietnia br., godz. 16.30 Szczecińska Agencja Artystyczna, al. Wojska Polskiego 64.

 

Copyright © 2021 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE