Spotkanie dla młodych. Dzielimy się pasją

20.03.2018

W czwartek 22 marca br., odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu Młodzi Agenci. Gościem młodzieży będzie Sylwester Ostrowski, Dyrektor Artystyczny festiwalu Szczecin Jazz. Zapraszamy  uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów. Widzimy się w czwartek 22. marca godz. 16.00 w Szczecińska Agencja Artystyczna, al. Wojska Polskiego 64. 

Młodzi Agenci

Otwarci, zainteresowani, a przede wszystkim chcący. Chcący poznawać, uczyć się, tworzyć. To nic innego jak cechy młodego agenta. Młodzi Agenci to także nazwa projektu, który realizowany jest od 2. lat w Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

Jest to propozycja dla młodych, którzy chcą: poznawać, uczyć się, tworzyć. Projekt skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjlanych. Ale zaproszeni są także gimnazjaliści oraz studenci. Ma on na celu, poznanie i nabycie przez młodych, umiejętności w realizacji zadania pt. Jak dobrze przygotować wydarzenie kulturalne? Wykreowanie osób zainteresowanych kulturą, przyszłych jej animatorów. A przede wszystkim wzbudzić odwagę i wiarę w siebie i swoje umiejętności. 

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE