Design i muzyka na Festiwalu Młodych Talentów.

26.09.2017

Szczecin. Strefa Design - to nowa odsłona działań Szczecińskiej Agencji Artystycznej. 14 października w Arenie Szczecin podczas Festiwalu Młodych Talentów, pokażemy dokonania szczecińskich projektantów i designerów. Zarówno tych doświadczonych, o ugruntowanej pozycji zawodowej, jak i tych stawiających pierwsze kroki w branży designerskiej.

Na wystawie zaprezentują się Gosia i Marcin Dziembaj z Dizeno Creative, właściciele marki Hayka. Design Store, autorzy niezwykłej pościeli imitującej stóg siana, która zdobyła uznanie w kraju i zagranicą. Wielokrotnie nagradzani na międzynarodowych konkursach designerskich, zdobywcy nagród na "European Product Design Award 2017”.

Tomasz Tecław - właściciel pracowni projektowej i warsztatu produkcyjnego  z wieloletnim doświadczeniem. Projektant i wykonawca nietypowych mebli  i elementów wystroju wnętrz. Jego sztandarowy projekt to stolik inspirowany kasetą magnetofonową SUPERTON 60 produkowaną kiedyś w szczecińskich zakładach włókienniczych Chemitex-Wiskord.

Justyna Machnicka - adiunktka Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki  w Szczecinie. Projektantka, designerka, pomysłodawczyni i organizatorka Międzynarodowego Przeglądu Plakatu Autorskiego Rolleposter, który ukazuje różne oblicza plakatu oraz najnowsze trendy w designie. Na wystawie zaprezentuje wyselekcjonowane plakaty z kilku edycji Rollerpostera o tematyce muzycznej oraz wybrane najciekawsze projekty młodych projektantów z Wydziału Sztuk Wizualnych.

Olga Kiedrowicz-Świtalska - adiunktka i prodziekan Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. Projektantka wnętrz oraz przedmiotów użytkowych, kuratorka, animatorka i organizatorka warsztatów dla dzieci oraz młodzieży, wydarzeń artystycznych z pogranicza sztuki użytkowej i designu. Na wystawie prezentować będzie meble autorstwa młodych projektantów, które powstawały 
w pracowniach na wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuki w Szczecinie.

14 października, Arena Szczecin podczas Festiwalu Młodych Talentów. Wstęp na wydarzenie dla posiadaczy biletów na koncerty festiwałowe.

BILETY: w przedsprzedaży 60 zł, od 29.09 - 80 zł: bilety.fmbilety.szczecinarena.plabilet.pl

 

Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE