Dni Morza_Sail Szczecin 2016 - Zaproszenie

11.02.2016

W dniach 10-12 czerwca 2016 r. w Szczecinie odbędą się doroczne Dni Morza_Sail Szczecin. W ramach imprezy tradycyjnie zaprezentowany zostanie program artystyczno-rozrywkowy. Wydarzenie będzie miało miejsce na Wałach Chrobrego – reprezentatywnej przestrzeni Szczecina, na której odbywają się największe imprezy masowe miasta, w tym finał regat The Tall Ships Races.

Podczas imprez o morskim charakterze na pierwszym planie są naturalnie żaglowce, które stanowią motyw przewodni całego wydarzenia. Nie należy jednak zapominać, że to również wiele artystycznych atrakcji.

W związku z powyższym pragniemy zaprosić Państwa do złożenia propozycji koncepcji scenicznego widowiska artystycznego i przesłanie w formie pisemnej na adres:

Szczecińska Agencja Artystyczna
ul. Wojska Polskiego 64, 70 - 479 Szczecin 

w terminie do dnia 15 lutego 2016 r.

Istotnym warunkiem takiej koncepcji jest przede wszystkim to, że musi to być autorskie przedsięwzięcie, niepowtarzalne pod względem formatu w skali kraju. Jeśli chodzi o samą zawartość koncepcji – jesteśmy otwarci na różnorodne pomysły, pozostawiamy tu Państwu szerokie pole do unikatowej kreacji.

Dodatkowe założenia koncepcji: 
- Realizacja autorskiej koncepcji artystycznej w dn. 10-11.06.2016 r., wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (scena, nagłośnienie, oświetlenie, garderoby, agregat prądotwórczy itp.) oraz realizacja wymagań riderów artystów.
- Użyczenie infrastruktury technicznej i obsługa techniczna dwóch koncertów i prób (Orkiestry Filharmonii Szczecińskiej oraz zespołu jazowego z Orkiestrą Kameralną) w dn. 12.06.2016 r.

Prosimy o przesłanie koncepcji do dn. 15 lutego 2016 r. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Iwona Igielska
kierownik ds. programowych
i.igielska@saa.pl
tel. 91/ 431 95 77 

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE