Młodzi Agenci nadchodzą

13.03.2016

Otwarci, zainteresowani, a przede wszystkim chcący. Chcący poznawać, uczyć się, tworzyć. To nic innego jak cechy młodego agenta. Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej? To może być propozycja dla Ciebie. Zostań agentem!

W czwartek, 17 marca odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach projektu Młodzi Agenci.

Może działasz w różnego rodzaju przyszkolnych kołach aktorskich, teatralnych, scenicznych, jesteś członkiem zespołów muzycznych, czy też interesujesz się sztuką, występami. Jako Szczecińska Agencja Artystyczna, mamy propozycję, przede wszystkim dla tych, którym się najzwyczajniej, po prostu, chce: poznawać, uczyć się, tworzyć.

Projekt nazywa się Młodzi Agenci. Ma on na celu, poznanie i nabycie umiejętności, w realizacji zadania pt. Jak dobrze przygotować wydarzenie kulturalne? Jak również poznać i odkryć historię muzycznego Szczecina.

Chcemy zaproponować chętnym udział przy organizacji wydarzeń kulturalnych, koncertów. Poznanie sztuki produkcji imprez od kuchni, uczestniczenia w życiu artystów za sceną, wsparte szkoleniami np. z zakresu zasad komunikacji, własnej prezentacji, spotkania z osobami mającymi ogromne doświadczenie przy organizacji wielkich imprez.

Skąd nazwa?

Młodzi – bo skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Agenci – bo realizowany w Szczecińskiej Agencji Artystycznej

W lutym i marcu, odwiedziliśmy cztery szkoły prezentując program, spotkaliśmy się z ponad setką młodych ludzi. Część z nich uczestniczyła już w niektórych przedsięwzięciach, np. w konferencji prasowej otwierającej festiwal Szczecin Jazz, pomagała podczas koncertów Mietka Szcześniaka oraz Deborah Brown i Kevina Mahogany.

Pierwsze spotkanie, dla wszystkich zainteresowanych, odbędzie się 17 marca br., godz. 16.00 w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej, al. Wojska Polskiego 64.

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE