Nie tylko muzyka na Wooded City Szczecin 2018!

24.05.2018

Wooded City Szczecin, które już 23. czerwca odbędzie się w przestrzeniach szczecińskiej Łasztowni, to nie tylko koncerty muzyki elektronicznej i DJ sety. Organizatorzy przewidują szereg atrakcji dla całych rodzin, darmowe bilety dla starszych uczestników i smaczne jedzenie z foodtrucków. 

Nowy festiwal na kulturalnej mapie Szczecina jest zarezerwowany dla wszystkich grup wiekowych. Podczas gdy dorośli będą bawić się pod sceną, dzieci zaproszone są do specjalnie zaaranżowanej strefy – działającej od 12:00 do 18:00. Na najmłodszych uczestników Wooded czeka moc wrażeń: zajęcia z jogi prowadzone przez instruktorkę Anię Masalę z Namaste Joga czy warsztaty plastyczne Marty Madej. Zmysły słuchu i wyobraźni muzycznej pobudzi im zaś Tomek Tomaszewski wraz z animatorami, którzy przygotowali pasjonujące opowieści o elektronice, samplingu,  przetwarzaniu głosów i instrumentach. Warsztaty dla najmłodszych z podstaw muzycznej produkcji przygotuje też jedna z artystek występujących na festiwalu - An On Bast.

Nie zapomniano o starszych uczestnikach głodnych muzycznych wrażeń. Ci, którzy okażą przed wejściem dokument poświadczający ukończenie 50 lat, wejdą na festiwal za darmo. Kto zaś po prostu poczuje głód, ten będzie mógł skorzystać z urozmaiconej strefy gastronomicznej. W Łasztowni staną najciekawsze foodtrucki – zarówno te lokalne, jak i z całej Polski. 

Strefa designu obejmie w tym roku teren całego festiwalu, a o wyjątkową scenerię przestrzeni Wooded City Szczecin 2018 zadbają artyści związani ze szczecińskim środowiskiem artystycznym, absolwenci i studenci Akademii Sztuki w Szczecinie: Kinga Dalska, Marcin Papis, Daria Praczkowska i Michał Banasik.

Przypominamy, że tegoroczne Wooded City po raz pierwszy zagości w Szczecinie. Na dwóch scenach, za których design odpowiedzialni są artyści z tutejszej Akademii Sztuk Pięknych, zaprezentuje się czołówka rodzimej i europejskiej sceny klubowej. Bilety na festiwal są wciąż dostępne za pośrednictwem platformy Biletomat.pl. Trzeba się jednak spieszyć, bo liczba tańszych wejściówek, które można nabyć do 31 maja, topnieje w oczach. 

Więcej informacji: www.wooded.pl oraz www.facebook.com/wooded.events

Bilety do nabycia:  www.biletomat.pl

Copyright © 2023 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE