Premiera spotów profilaktycznych

15.07.2020

Jak zostać Królem i Królową plaży bez korony? Jak bezpiecznie i zdrowo spędzić wakacje? Dzisiaj odbyła się oficjalna premiera spotów profilaktycznych, w których wzięły udział szczecińskie przedszkolaki oraz ich starsi koledzy, uczniowie szkoły podstawowej.

Obecna sytuacja związana ze stanem epidemiologicznym, wymusza na nas określone zachowania i utrudnia bądź uniemożliwia wykonywanie wielu działań, zwłaszcza jeśli są one skierowane do większej ilości bezpośrednich odbiorców. Tak też jest z prowadzeniem działań profilaktycznych. Analogicznie do lat ubiegłych, czerwiec jest miesiącem w którym należy prowadzić szeroko zakrojone czynności profilaktyczne, w szczególności z osobami małoletnimi w placówkach oświatowych, opiekuńczo-wychowawczych, podczas festynów i eventów miejskich. Obecna rzeczywistość wymusza na nas nowe rozwiązania, dzięki którym najważniejsze treści prewencyjne jak i profilaktyczne będą realizowane mimo ograniczeń z jakimi się spotykamy. Najprostszą i najbezpieczniejszą formą przekazywania informacji jest droga elektroniczna i strony internetowe.

Materiał powinien być dostosowany do odbiorcy i być dla niego atrakcyjny – szczególnie jeśli mówimy o odbiorcach małoletnich. Sprostać ich wymaganiom nie jest łatwo, dlatego też o pomoc najlepiej poprosić ich rówieśników… I tak też zrobiliśmy. Efekt tego można zobaczyć poniżej.

Serdeczne podziękowania;

• dla młodszych aktorów z Przedszkola Publicznego nr 48 przy ul. 9 Maja w Szczecinie oraz opiekuna grupy;

• dla starszych aktorów ze Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. E. Plater w Szczecinie oraz opiekuna grupy;

Realizacja przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez pomocy Pana Jarosława Daleckiego uznanego publicysty i dziennikarza.

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE