Szczecińskie akcenty na Sylwestra

27.12.2018

8. młodych tancerzy ze Szczecina wraz z tancerzami z Kris Crew, pod okiem Krisa Adamskiego wesprą gwiazdy Sylwestra "Twoja Twarz brzmi znajomo”. A zabawę rozkręci szczeciński muzyk, DJ Jazzek.

Na spotkania do Szczecińskiej Agencji Artystycznej w ramach projektu Młodzi Agenci przychodzą uzdolnieni młodzi ludzie, m.in. tancerze. Stąd pojawił się pomysł ich udziału w występach podczas tegorocznej zabawy noworocznej. Kris Adamski, który jest choreografem i tworzy oprawę taneczną podczas Sylwestra, włączył szczecinian do programu, i tak o to młodzi zatańczą przy kilku utworach . Na pewno będzie to dla nich mega przygoda, niezapomniane przeżycie i nauka! Maja Grieger, Wiktoria Kończyńska, Kamil Mikulski, Aleksandra Wojniusz, Natalia Moncport, Patrycja Heda, Maja Waszczuk, Mateusz Smolnik, to członkowie m.in. Danceclub Szczecin, Replay Dance Studio. Trzymamy za nich kciuki!

Jazzek - Jacek Janaszkiewicz, dj/producent - Szczecin/Polska Rozpoczął dj-ing w 1991 r. grając na imprezach z muzyką (funky, soul, house). W latach 1995-97 był rezydentem kultowego klubu Quo Vadis w Szczecinie. Od 1997 r. współpracował z Pegasus Project z Hamburga oraz New Music Art (Techno Dance Mission) W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC gdzie był finalistą tego konkursu. Został wybrany jako promotor do międzynarodowej akademii muzycznej (Red Bull Music Academy). Artysta posiada własnych muzyków ,którzy grają z nim podczas imprez tworząc 5 osobowy zespół na scenie. Od 2014 r. z Krzysztofem Baranowskim (pianistą) tworzy projekt Jazzowski, który na nowo wydaje największe polskie przeboje muzyki rozrywkowej w klimacie klubowym. Aktualnie występuje również jako Mr.Jazzek (Electro - Swing)

Zabawa w Szczecinie zacznie się punktualnie o godzinie 21.30

Na scenie w swoim najlepszym repertuarze z programu TTBZ wystąpią: Honorata Skarbek, uczestniczka 10. edycji show; Maria Tyszkiewicz oraz Michał Rudaś – zwyciężczyni oraz uczestnik 6. sezonu; Marek Kaliszuk - niezapomniany triumfator  2. edycji; Mariusz Totoszko – finalista 1. Sezonu oraz Agnieszka Twardowska z edycji 5.

Reżyserią i choreografią Sylwestra zajmie się Kris Adamski, który na co dzień, w "Twoja Twarz brzmi znajomo” tworzy choreografie i niezwykłą oprawę taneczną.  Gwiazdy na scenie wesprze Kris Crew, czyli najlepsi tancerze w Polsce! Sylwestra w Szczecinie poprowadzą Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Nad oprawą muzyczną "na żywo” czuwać będzie Urban Band, pod dyrekcją Marcina Urbana, szefa zespołu muzycznego odpowiedzialnego za wszystkie aranże muzyczne, wykorzystane w programie "Twoja Twarz brzmi znajomo”.

Fot. Szymon Kalinowski Danceclub

Copyright © 2019 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE