Warsztaty wokalne z Deborah Brown

22.11.2016

 

Jutro, we wtorek 22 listopada br., odbędą się warsztaty wokalne z Deborah Brown. Każdy, kto chce się uczyć jazzu od najlepszych, może czuć się zaproszony.
 

O godzinie 15.00 w Zespole Szkół Muzycznych na ul. Staromłyńskiej 13 w Szczecinie, odbędą się warsztaty muzyczne z Deborah Brown. Wstęp na zajęcia jest wolny.

Deborah Brown - artystka pochodząca i mieszkająca na stałe w Kansas City (USA). W swojej bogatej biografii ma współpracę z tak znakomitymi jazzmanami jak: Clark Terry, Joanny Griffin, Michelle LeGrand, "Toots" Thielemans, Kenny Drew czy Roy Hargrove. Jej stały kwartet JAZZ 4 JAZZ współtworzyli niegdyś Horace Parlan, Red Mitchell i Ed Thigpen, a o jako dodatkowym, istotnym fakcie z jej kariery, warto wspomnieć o zrealizowanym programie telewizyjnym dla UNICEFU wraz z legendami amerykańskiego kina - Audrey Hepburn i Rogerem Moorem. Polskim melomanom wokalistka z pewnością znana jest z płyty "Double Trouble” nagranej wspólnie ze Zbigniewem Namysłowskim pod koniec lat osiemdziesiątych

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE