Wielka Szczecin Jazz(owa) rodzina

02.03.2018

W hotelu Dana odbyło się spotkanie, bardzo nietypowe, inspirujące, wręcz zaskakujące. Czyli takie, jaki jest jazz. Z dziennikarzami spotkały się gwiazdy i organizatorzy najbliższego, sobotniego koncertu (3 marca) Gali Legalnej Kultury.

Z niecierpliwością czekam na to, co się wydarzy – mówił Sylwester Ostrowski, dyrektor artystyczny festiwalu Szczecin Jazz. – Chcemy się bawić jazzem, ale jednocześnie przekazać pozytywne treści, jakie idą za Legalną Kulturą i Szczecin Jazz.

To olbrzymi zaszczyt dla mnie że mogę uczestniczyć w tym przedsięwzięciu – powiedziała Anna Dereszowska, ambasadorka Legalnej Kultury – Stres jest wielki, ale jednocześnie  czuję tez ogromne szczęście. Jestem bardzo szczęśliwa, że jestem w Szczecinie. Jazz polega na improwizacji, jest zabawą, dobrą energią, mamy jej dużo i chcemy tym się dzielić.

Danuta Stenka, która również jest ambasadorką Legalnej Kultury, nie kryje, że lubi przyjeżdżać do Szczecina – Ilekroć tutaj przyjeżdżam, mam wrażenie, że wracam do domu. A co do sobotniego występu, mój strach jest równy ciekawości – dodaje z uśmiechem.

Zapraszamy w sobotę 3 marca: Gala Legalnej Kultury & 60 lat jazzu w Szczecinie, godz. 20.00, Filharmonia w Szczecinie.

KUP BILET

Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE