Zapraszamy na Koncert CLEO

30.06.2021

Zapraszamy na Koncert CLEO

31 lipca br. godzina 18:00 Netto Arena w Szczecinie
Bilety do nabycia: http://bit.ly/CLEO_ZAGLE
Bilety ulgowe (dzieci do lat 13) 35,00 zł
Bilety normalne 65,00 zł

Koncert Cleo i premierowy utwór
W sobotę 31 lipca br., w hali Netto Arena w Szczecinie wystąpi Cleo. To będzie wyjątkowy koncert. Specjalnie dla szczecińskiej publiczności Cleo przygotowała premierowe wykonanie nowego utworu pt. "Na Fali”. Piosenka Cleo "Na Fali” to pogodny wakacyjny hit. W piosence bardzo łatwo odnajdziemy szczecińskie inspiracje; wakacje, dobrą zabawę nad wodą i oczywiście żagle. Tekst do piosenki napisała sama Cleo, która zawsze podkreśla, że jest rodowitą szczecinianką. Produkcją muzyczną zajęli się Sylwester Ostrowski oraz Szymon Orłowski. Ponadto w piosence i clipie usłyszymy oraz zobaczymy znanych i lubianych szczecinian; wokalistów Kasia Buja Kazuba i Konrada Słokę oraz Baltic Neopolis Quartet. Premiera Cleo "Na Fali” już na początku lipca. Producentem całości jest Szczecińska Agencja Artystyczna.Koncert organizowany jest w ramach wydarzenia Żagle 2021. Żeglarski Szczecin zaprasza.

Cleo – wokalistka, autorka tekstów, projektantka – kobieta wielu talentów, dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki soul, gospel, R’N’B, funk i hip hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "My Słowianie”, który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach 100 milionów razy. Utówr zyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2014 r roku. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci. Jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1,5 miliona fanów, a jej teledyski na YouTubie wyświetlono około 200 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET, który już na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty. Pierwszy singiel z płyty ZABIORĘ NAS uzyskał najwyższy status diamentowego singla i zajął pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2016 roku.

Informacja o udziale w koncercie osób poniżej 18 r.ż.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat mogą uczestniczyć w koncercie samodzielnie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu bez opiekuna.

Osoby małoletnie poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej pod której pieczą pozostają, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Opiekunowie osób małoletnich zobowiązani są do wypełnienia odpowiedniego oświadczenia i przekazania go przed wejściem na teren imprezy. Wzór do pobrania TUTAJ

Akredytacje dla mediów

Z powodu pandemii i wynikających z niej ograniczeń, jesteśmy zmuszeni wprowadzić pewne korekty w przeprowadzeniu akredytacji.

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów, zainteresowanych obsługą koncertu Cleo, jednocześnie prosząc o wytypowaniu JEDNEJ osoby z redakcji.

Serwis foto (link do bazy zdjęć), jeżeli pojawi się taka prośba, będziemy wysyłać do Państwa drogą elektroniczną.

Wnioski akredytacyjne prosimy przesyłać na adres akredytacje@saa.pl

Wniosek powinien zawierać następujące informacje:

Imię;

Nazwisko;

Koncert:

Email;

Telefon;

Redakcja,

Media (Prasa, TV, Foto, Radio) wpisać właściwe;

oraz poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb realizacji procesu rejestracji oraz przetwarzania ich przez organizatora w celach marketingowych i promocyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm).

W temacie emaila proszę napisać:  Koncert Cleo "Na fali”

Na zgłoszenia czekamy do najbliższego wtorku 27 lipca br., do godz. 12.00

 

Copyright © 2023 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE