De Mono, Papa D i Łobuzy gwiazdami szczecińskiego Sylwestra

29.11.2019

Tegoroczna zabawa sylwestrowa odbędzie się w ulubionym przez szczecinian miejscu - na Jasnych Błoniach. Program na scenie wystartuje o 22:00. Na początek publiczność rozgrzewać będą reprezentanci muzyki tanecznej - Łobuzy. Po nich wystąpią niekwestionowane gwiazdy polskiego popu i twórcy niezliczonej ilości hitów - zespoły De Mono i Papa D.

PROGRAM:

Wtorek, 31 grudnia 2019, Jasne Błonia, Szczecin

22:00 - Łobuzy
23:00 - Papa D
23.55 - Życzenia noworoczne
00.00 - Pokaz laserowy
00.15 - De Mono
ok 1.15 - Koniec zabawy sylwestrowej

...

De Mono

Za początek działalności zespołu De Mono uznaje się moment, w którym Andrzej Krzywy dołączył do istniejącej wcześniej grupy Mono. Miało to miejsce w pierwszej połowie 1987 roku a w związku z pojawieniem się nowego wokalisty i frontmena uległa zmianie nazwa formacji. W 1989 r. ukazał się debiutancki album zespołu "Kochać inaczej”, który zdobył szereg nagród i wyróżnień. W 1992 roku ukazał się najpopularniejszy album dekady lat 90. - "Stop”. Znalazły się na nim takie hity jak: "Znów jesteś ze mną”, "Statki na niebie”, "Ostatni pocałunek” czy "Kolory”. Zespół ma obecnie na swoim koncie 11 albumów i ponad 20 wydanych singli, co daje mu ugruntowaną pozycję w czołówce polskiej muzyki popularnej.

Papa D

Zespół Papa Dance powstał w październiku 1984 roku. W styczniu 1986 roku wokalistą zespołu został Paweł Stasiak. Grupa bardzo szybko zdobyła popularność wśród nastoletniej publiczności dzięki takim przebojom jak: "Naj Story”, "O-la-la”, "Ocean wspomnień”, "Maxi singiel”, "Nasz Disneyland” czy "Nietykalni”. W latach 80-tych zespół Papa Dance dał ponad 600 koncertów, a płyty i kasety magnetofonowe rozeszły się w ponad półmilionowym nakładzie. W 2005 r. nastąpił powrót zespołu. Na rynek trafił album "1000000 fanek nie mogło się mylić” z premierowymi piosenkami. Powrót okazał się sukcesem, gdyż wydawnictwo to doszło aż do 1. pozycji na oficjalnej polskiej liście bestsellerów płytowych. W 2007 r. Papa Dance zmienił nazwę na Papa D. Do tej pory zespół wydał 10 albumów i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Łobuzy

Zespół wykonujący muzykę disco & dance. Formacja zadebiutowała w 2015 r. singlem pt. “Ona czuje we mnie piniądz”, który spotkał się z ogromną popularnością. W chwili obecnej liczba odsłon teledysku na YouTube sięga już 90 mln! Kolejne hity Łobuzów, takie jak "Zbuntowany anioł", "Dla Ciebie kupie se spodnie” czy "Łobuz kocha najbardziej”, również tygodniami królowały na szczytach list przebojów w całej Polsce. Ich koncerty to energetyzujący show z niesamowitą interakcją publiczności.

Partnerem Sylwestra jest Radio Złote Przeboje.

Fundatorami nagród podczas zabawy sylwestrowej są: sieć kin Helios, centrum wspinaczkowe Big Wall oraz sauna przy jeziorze Głębokie - Ruska Bania.

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE