Wystawa poplenerowa „Polsko-Niemieckiego Pleneru Artystycznego - Historia i dzieje Zamku Ludwigsburg na Pomorzu Przednim“

12.12.2019

Artyści z Polski i Niemiec zagłębiali się przez 7 majowych dni w historię i teraźniejszość Zamku w Ludwigsburgu na Pomorzu Przednim. W wyniku wielu rozmów, spotkań, prelekcji, powstały prace malarskie i rzeźby. Prace prezentowane były w Niemczech min. w Ludwigzburgu, Greiswaldzie oraz miastach Pomorza Zachodniego Stargardzie i Koszalinie.

Tym razem w dniach 29.11 do 12.12.2019 r. można było oglądać wystawę w Szczecinie w Szczecińskiej Agencji Artystycznej. Prezentowane były prace 8 artystów z Polski: Małgorzata Buca, Grażyna Lupa, Katarzyna Raczkowska, Małgorzata Ragan, Ludmiła Sabadini, Elżbieta Stasiak, Karina Tyła, Alicja Wolska oraz 12  artystów z Niemiec : Erika Hartung, Gabriele Köpp, Margret Schmal, Horst-Werner Schneider, Burkhard Szymański, Franz-Albert Tröster, Dietrich Wilke, Hilde Uebel, Christine Meyer, Manfred Prinz, Herbert Raddatz, Jutta Schimer.

"Projekt ten jest wspierany przez Unię Europejską za pośrednictwem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Fundusz Małych Projektów Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomorze)”.
 

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE