Festiwal Młodych Talentów [NABÓR]

31.05.2020

Daj się ponieść w Szczecinie! Czekamy na talenty muzyczne

Przez cały czerwiec czekamy na zgłoszenia do konkursu muzycznego Festiwal Młodych Talentów – Nowa Energia. To już czternasta jego edycja. Zwycięzcę poznamy w październiku. Nabór do konkursu trwa do 30 czerwca. Przesłuchania konkursowe odbędą się 09 października 2020 r. w Szczecinie. Weźmie w nich udział maksymalnie 10 wykonawców. Zwycięzcę poznamy dzień później, 10 października, podczas koncertu finałowego Festiwalu Młodych Talentów – Nowa Energia. To jest dobre miejsce na rozpoczęcie kariery muzycznej i kontynuowania swojej pasji. Kochasz muzykę? Śpiewasz? Masz kapelę? Grasz ze znajomymi? A może wolisz występy solo? To jest konkurs dla takich ludzi!

Celem szczecińskiego festiwalu jest prezentacja twórczości wykonawców stawiających pierwsze kroki w branży muzycznej, oraz przegląd inspirujących zjawisk i nowych produkcji na polskiej scenie muzycznej. Festiwal ma za zadanie wyłonić wykonawców najlepszej autorskiej twórczości – co też odróżnia FMT od innych konkursów i castingów, w których akceptuje się covery. Wielu z dotychczasowych uczestników festiwalu zgodnie stwierdziło, że szczeciński festiwal charakteryzuje się wyjątkową atmosferą. Przez 13. dotychczasowych edycji do festiwalowego konkursu zgłosiło się blisko3000 wykonawców z całego kraju. Dyrektorem artystycznym FMT i przewodniczącą jury jest Katarzyna Nosowska.

Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix festiwalu jest wydanie cyfrowe singla przez wytwórnię Kayax w ramach projektu "My Name Is New” i związane z tym działania promocyjne i public relations, oraz bonusy finansowe ufundowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną.

Szczegółowe informacje o konkursie i festiwalu znajdują się na stronie www.festiwalmlodychtalentow.pl

Copyright © 2023 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE