Gadu gadu z Anną Serafińską

09.03.2017

Me.Ba - Międzynarodowy Meeting Jazzowy

Dni Skandynawskie to także Me.Ba, międzynarodowe spotkania muzyczne.. Podczas tegorocznych, siódmych,  wystąpi Iris Bergcrantz Quintet oraz Anna Serafińska z zespołem. W poprzednich edycjach wystąpili tacy artyści jak Zbigniew Namysłowski, Roberto Ottaviano, Kari Bremnes czy Silje Nergard, Anders Bergcrantz Quartet Live czy też Foyn Friis Quartet. Łącznie zaprezentowało się już ponad 100 artystów z Włoch, Słowenii, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegii. A w tym roku wystąpi…

30 marca 2017 r., godz. 19.00

Koncert zespołu Anny Serafińskiej pn. "Gadu Gadu” z piosenkami Agnieszki Osieckiej

Studio koncertowe PR Szczecin  S-1, bilety: 50 zł dostępne na Bilety.fm

Anna Serafińska z triem jazzowym śpiewa swing i ballady — własne aranżacje piosenek Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty. Ania to chluba polskiego jazzu, laureatka wszystkich ważnych festiwalowych wyróżnień, również zagranicznych. Wokalistka, która nie musi tuszować i zasłaniać braków muzycznych, jest pedagogiem z tytułem doktora wokalistyki, a prywatnie wnuczką Carmen Moreno.

W 2006 roku wytwórnia Pomaton/EMI wydała płytę Anny Serafińskiej "Gadu Gadu", na której znalazły się piosenki Agnieszki Osieckiej.

Międzynarodowe spotkania muzyczne Me.Ba odbędą się już po raz 7. Przypomnijmy, iż impreza ta powstała z myślą o integracji kultur muzycznych krajów z basenów mórz Bałtyckiego i Śródziemnego (Mediterranean + Bałtyk = Me.Ba).

 

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE