Iluminacje Szczecin – zapowiada się świet(l)na noc

03.08.2020

Już 14 sierpnia zapraszamy na wyjątkowy spacer po rozświetlonym Szczecinie. Na trasie projektu pojawią się nie tylko obiekty, które na co dzień zachwycają swoją iluminacją, ale też nowe aranżacje. Tegorocznym motywem przewodnim festiwalu będzie przyroda. W kilku punktach miasta pojawią się świetlne ekspozycje nawiązujące do natury.

Na trasie świetlnego szlaku znajdzie się chociażby dziedziniec Muzeum Narodowego, plac Orła Białego, Aleja Kwiatowa czy Wyspa Grodzka, gdzie o godz. 21.00 odbędzie się koncert Michała Martyniuka. Jest on jednym z najbardziej obiecujących polskich pianistów i kompozytorów jazzowych. W strefie żeglarskiej, po zakończeniu festiwalu, odbędzie się też after party.

Uczestnicy nocnego spaceru będą mogli m.in. zagrać w retro gry na deskach szczecińskiej mariny. O pełnych godzinach odbywać się będą specjalne pokazy świetlne na szczecińskich dźwigozaurach.

Spacer świetlnym szlakiem można odbyć indywidualnie. Pomoże w tym specjalna mapka z opisem oraz lokalizacją podświetlonych miejsc oraz rozmieszczeniem dodatkowych atrakcji. POBIERZ PROGRAM

Wszystkie atrakcje odbywać się będą między godziną 21.00 a 1.00

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej ww.zstw.szczecin.pl

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE