Jona Ardyn premierowo na Szczecin Jazz

08.02.2019

Premiera  podczas Szczecin Jazz: "Woman”, taki tytuł nosi debiutancka płyta Jony Ardyn. Promocja płyty 23. marca br., podczas festiwalu Szczecin Jazz.

Artystka w 2018 roku nagrała w USA swoją debiutancką płytę "Woman”, której premiera odbędzie się właśnie w ramach tegorocznego festiwalu Szczecin Jazz.

KUP BILET

Dlaczego Woman? To jest zbiór piosenek, mówiących o historii kobiety. Jesteśmy kolorowe, jesteśmy różne. A płyta opowiada o tym, co mi się wydarzyło i co się wydarza każdej kobiecie, każdego dnia. – mówi Jona Ardyn - Tytułowa piosenka jest osią całej płyty. Mówi o tym, że jesteśmy ważne, jesteśmy wartościowe i nikt tego nie jest w stanie nam zabrać. Bez względu na to jak wyglądamy i co robimy. Jesteśmy kobietami i mamy prawo wyrażać siebie.

Jona Ardyn to wokalistka, altowiolistka oraz kompozytorka. Studiowała m.in. w Los Angeles, Oklahoma City oraz Kansas City. Za swoje osiągnięcia artystyczne otrzymała honorowe obywatelstwo Stanu Oklahoma. W USA uczyła się m.in. od: Dianny Krall, Gunthera Schullerem, Dona Williamsa czy Jamesa Newtona Howarda, śpiewała w chórach gospel oraz w musicalach. Od kilku lat współpracuje z muzykami skupionymi wokół idei Szczecin Jazz. Razem z przyjaciółmi tworzy kwartet smyczkowy.

Jona Ardyn "Woman”
23. marca (sobota), 2019 r.
Studio S-1, Radio Szczecin

Copyright © 2019 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE