Majka Jeżowska na Szczecin Jazz

07.02.2019

"A ja wole moją mamę”, "Kapelusze mają dusze”, "Marzenia się spełniają”. Któż z nas nie zna tych przebojów? I właśnie ich autorka, Majka Jeżowska wystąpi podczas festiwalu Szczecin Jazz, w ramach koncertu "Jazz dla dzieciaków”.

KUP BILET

"Jazz dla dzieciaków” to interaktywny koncert dla najmłodszych fanów muzyki na żywo. W historii festiwalu grali dla nas Joanna Gajda i Mietek Szcześniak, Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz a w tym roku wystąpi znakomicie wszystkim znana Majka Jeżowska.

Majka Jeżowska to wokalistka, kompozytorka, autorka wielu przebojów piosenek dla dzieci, które wszyscy bardzo dobrze znamy. Wokalistka jest również producentką muzyczną oraz szefową własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music.

Koncerty "Jazz dla dzieciaków” cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zapewne będzie tak i tym razem. Dlatego też organizatorzy przygotowali dwa koncertyz udziałem  Majki Jeżowskiej! Oba (o godz. 17.00 i o godz. 19.00) odbędą się w sobotę 16. marca br., w sali kameralnej Filharmonii w Szczecinie

Jazz dla dzieciaków

16 marca (sobota), godz. 17:00 - KUP BILET

16 marca (sobota), godz. 19:00 - KUB BILET

Filharmonia w Szczecinie, sala kameralna

 

Copyright © 2019 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE