Keyon Harrold zainaugurował festiwal Szczecin Jazz

02.03.2017

Keyon Harrold niedawno odebrał nagrodę Grammy za ścieżkę dźwiękową do filmu "Miles Ahead”, a wczoraj zainaugurował festiwal Szczecin Jazz koncertem w Filharmonii w Szczecinie. Artysta ma na swoim koncie współpracę z takimi muzycznymi gwiazdami jak Jay-Z, Beyonce, Common, Erykah Badu, Lauryn Hill, Rihanna, Gregory Porter, D’Angelo oraz Billy Harper, Robert Glasper czy 50cent. Podczas koncertu w filharmonii towarzyszył mu jego zespół oraz szczeciński saksofonista Sylwester Ostrowski.

Podczas swoje dwugodzinnego koncertu zaprezentował utwory z swojej najnowszej płyty Stay This Way

Szczecińska publiczność była zachwycona kunsztem muzycznym Keyona Harrolda oraz jego zespołu. Koncert zakończył się podwójnym bisem i owacjami na stojąco.

Szczecin Jazz potrwa do 12 marca, a w tym roku na festiwalu wystąpią Bill Salter zdobywca dwóch nagród Grammy, legenda jazzu Wynton Marsalis oraz wokalistka Agnieszka Wilczyńska zdobywczyni Fryderyka. Najbliższy koncert odbędzie się w czwartek w sali kameralnej Filharmonii zagra jedenz najlepszych europejskich pianistów Jan Lundgren z zespołem. Grupa będzie promować swoją najnowszą płytę pt. "Potsdamer Platz". Początek o godz. 20, a bilety można nabyć: https://goo.gl/lmgyY3

Szczegółowy program festiwalu www.szczecinjazz.eu

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE