Pokaz filmu dokumentalnego pt.: „Minkowski | Saga”

19.11.2019

Interdyscyplinarne Koło Naukowe FILOROM oraz Komitet Organizacyjny III Studenckiej Konferencji Naukowej "Perspectives francophones” mają zaszczyt zaprosić w dniu 26 listopada o godzinie 18.00 na pokaz filmu dokumentalnego
pt.: "Minkowski | Saga” i spotkanie z reżyserem Rafaelem Lewandowskim do siedziby Szczecińskiej Agencji Artystycznej przy al. Wojska Polskiego 64.

Uwaga mamy dla Was 30 miejsc. Zgłoszenia proszę kierować na e-mail: i.solarek@saa.pl do piątku 22 listopada br. do godz. 15.30.

Rafael Lewandowski - Reżyser i scenarzysta urodzony w polsko-francuskiej rodzinie. Absolwent Wydziału Reżyserii słynnej francuskiej szkoły filmowej LA FEMIS. Jest autorem ponad 10 filmów dokumentalnych. Jego głośny debiut fabularny "Kret” (z B. Szycem, M. Dziędzielem i W. Pszoniakiem) był nagrodzony na wielu festiwalach krajowych i zagranicznych. W 2012 r. został laureatem Paszportu Polityki, a w 2015 r. Francuskie Ministerstwo Kultury uhonorowało go orderem Kawalera Sztuki i Literatury. Żyje i pracuje w Warszawie. Jego najnowszy dokument pełnometrażowy, "Herbert, mimo wszystko!” ma swoją premierę kinową w listopadzie 2019 r.

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE