"Polska – znaki szczególne”: polski teatr

24.07.2019

Podczas nadchodzącego weekendu odbędą się kolejne spotkania w ramach projektu "Polska – znaki szczególne”. W ich ramach będzie można poznać ducha polskiego teatru.

W sobotę 27 lipca o godz. 11:00 Marysia Dąbrowska zaprasza na kameralny spacer po Teatrze Współczesnym. >>> Liczba miejsc ograniczona jest do 26 osób, dlatego zainteresowane osoby proszone są o wcześniejszą rezerwację drogą mailową: polska_znaki@saa.pl lub osobiste zgłoszenie do siedziby Szczecińskiej Agencji Artystycznej po przypinki identyfikujące udział.

A w niedzielę 28 lipca w godz. 11:00 – 14:00 w Ogrodzie Różanym odbędą się familijne warsztaty pt. "Lokomotywa", które również poprowadzi Marysia Dąbrowska. Znana najmłodszym widzom z brawurowej roli Pippi w spektaklu Teatru Lalek Pleciuga "Pippi Pończoszanka" do działania zaprosi także dorosłych. Wezmą oni udział w zabawie przygotowanej przez dzieci, które będą wymyślać i tworzyć reguły tego spotkania, a co najważniejsze - wcielą się w rolę prowadzących.

---

"Polska – znaki szczególne" to projekt Szczecińskiej Agencji Artystycznej akcentujący rolę polskich idei i znaków w kulturze, historii, kuchni, wzornictwie. Polska ma bardzo silne poczucie tradycji, historii i przywiązania do lokalnego środowiska. Właśnie to połączenie zmian i postępu przy jednoczesnym dużym szacunku dla swoich korzeni sprawia, że Polska jest tak wyjątkowa.

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE