Różany Ogród Sztuki. Co przed nami? Warsztaty i koncert z piosenkami "The Beatles"

17.08.2021

Warsztaty dla dzieci, podczas których dowiedzą się o roli dzikich zwierząt i namalują kolorowe motyle Różanki oraz warsztaty muzyczne - to czeka nas na wramach Różanki Dzieciom. Natomiast Różany Ogród Sztuki zaprasza nas na koncert "I'm story", podczs którego usłyszymy piosenki wybitnego zespołu "The Beatles" w autorskich aranżacjach.

Zapraszamy w niedzielę, 22 sierpnia od godz. 11 do 14, do Ogrodu Różanego – Różanka!

Różanka Dzieciom

  • godz. 11.00-14.00

Maska Lwa. Przybliżenie i uświadomienie uczestnikom warsztatów roli dzikich zwierząt w ekosystemie. Złamanie stereotypu o uroczych misiach i tygryskach kojarzonych z pluszakami a nie dzikimi, niebezpiecznymi zwierzętami, jakimi są. Ozdabianie masek zwierząt.

Motylem jestem. Różany Ogród to nie tylko jedno z najpiękniejszych miejsc Szczecina, ale też dom wielu owadów. Wspólnie spróbujemy im się przyjrzeć i wykonać kolorowe motyle z drewnianych łyżek, patyków i pomalowanego farbami papieru. Nasze motyle będą łopotać skrzydłami i pokochają Różankę tak samo jak jej prawdziwi mieszkańcy.

  • godz. 13.00

Warsztaty muzyczne - omówienie zagadnienia głosu, jego rodzajów, możliwości, charakterystyki oraz prezentacja na wybranych przykładach muzycznych z aktorem, głosem sopranowym, tenorowym i akompaniamentem pianisty. Zwiększenie świadomości na temat możliwości wykorzystania głos ludzkiego. Poznanie głosu jako aparatu mowy, aparatu wykonawczego oraz jego rodzajów, charakterystyki na podstawie teorii i przykładów muzycznych. Działanie ma na celu poszerzenie wiedzy na temat możliwości zastosowania głosu ludzkiego.

Różany Ogród Sztuki

  • godz. 12.00

"I'm story" - koncert z piosenkami wybitnego zespołu "The Beatles" w autorskich aranżacjach na wokal, perkusję, kontrabas i gitarę. Podczas koncertu usłyszymy takie przeboje jak: Yesterday, All you need is love, Penne Lane, Hard days night, When I’m 64.

Zespół w składzie: Damian Wilk - kontrabas i wokal, Grzegorz Majtas - instrumenty perkusyjne, Waldemar Zieliński - gitara.

 

Copyright © 2021 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE