Różany Ogród Sztuki. To ostatnie spotkanie w tym sezonie. Zobacz program

23.08.2021

To niestety ostatnie spotkanie w ramach Różanego Ogrodu Sztuki. Tym razem w południe wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej KRĄG z widowiskem muzyczno-tanecznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poza tym oczywiście Różanka Dzieciom i świetne warsztaty. Spędźcie z nami tę ostatnią nidzielę sierpnia. Zapraszamy!

I w taki sposób zakończymy tegoroczne spotkania w Ogrodzie Różanym. Zapraszając, dziękujemy za tak liczny udział w wydarzeniach przygotowanychw ramach Różanego Ogrodu Sztuki.

Różanka Dzieciom

  • godz. 11.00-14.00

Co w trawie piszczy? 

Wsłuchanie się w odgłosy letniej łąki i lasów. Wykonanie pod okiem instruktora oraz z pomocą rodziców, w przypadku małych dzieci, różnobrzmiących grzechotek – instrumentów z wykorzystaniem dostępnych materiałów (plastikowe i papierowe tuby różnej wielkości, wypełnienie: kasza, ryż, kamyczki, itp., pastele, materiały zdobnicze)

Jak brzmi Różanka?

Posłuchamy odgłosów pięknego ogrodu a następnie własnoręcznie wykonamy grzechotki i inne instrumenty. Pokażemy jak z makaronu, ryżu i materiałów ekologicznych można wyczarować niezwykłą orkiestrę.

Na koniec warsztatów zagramy prawdziwy koncert i przekonamy się, że muzyka jest wszędzie!

  • godz. 13.00

Zajęcia interaktywne - zaaranżowanie utworu i mini koncert z udziałem dzieci biorących udział w warsztatach "Jak brzmi Różanka?”

Różany Ogród Sztuki

godz. 12.00

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej KRĄG - widowisko muzyczno-taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych pragnących przeżyć piękne chwile w towarzyskie polskiego folkloru.

W repertuarze polskie tańce narodowe, a także tańce i pieśni z okolic: Łowicza, Lublina, Krakowa, Rzeszowa, Kaszub, Kurpii Zielonych, Śląska, Spisza oraz Nowego Sącza.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Tak było w niedzielę, 22 sierpnia:

 

Copyright © 2021 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE