Spotkanie dla młodych. Czy prof. dr hab. może mieć pasję?

17.04.2018

Zapraszamy w czwartek 19. kwietnia, na kolejne spotkanie w ramach projektu Młodzi Agenci. Naszym gościem będzie prof. dr hab. Dariusz Dyczewski, rektor Akademii Sztuki w Szczecinie, laureat tegorocznej Nagrody Artystycznej Miasta Szczecin. Zapraszamy  uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów. 

Jak zostaje się rektorem? Czym dla wyróżnionego jest otrzymanie najważniejszej nagrody artystycznej w mieście? Dlaczego wszyscy słuchają dyrygenta?

Spotkanie z Dariuszem Dyczewskim, odbędzie się 19. kwietnia (czwartek), godz. 16.00 w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej, al. Wojska Polskiego 64.  

Prof. dr hab. Dariusz Dyczewski, tegoroczny laureat Nagrody Artystycznej Miasta Szczecin, Rektor Akademii Sztuki w Szczecinie, profesor w Katedrze Dyrygentury Chóralnej Wydział Edukacji Muzycznej będzie gościem młodzieży.

Młodzi Agenci 

Otwarci, zainteresowani, a przede wszystkim chcący. Chcący poznawać, uczyć się, tworzyć. To nic innego jak cechy młodego agenta. Młodzi Agenci to także nazwa projektu, który realizowany jest od 2. lat w Szczecińskiej Agencji Artystycznej. 
Jest to propozycja dla młodych, którzy chcą: poznawać, uczyć się, tworzyć. Projekt skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjlanych. Ale zaproszeni są także gimnazjaliści oraz studenci. Ma on na celu, poznanie i nabycie przez młodych, umiejętności w realizacji zadania pt. Jak dobrze przygotować wydarzenie kulturalne? Wykreowanie osób zainteresowanych kulturą, przyszłych jej animatorów. A przede wszystkim wzbudzić odwagę i wiarę w siebie i swoje umiejętności. 

Zapraszamy zainteresowanych dziennikarzy i fotoreporterów. 

 

Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE