Weź udział w konkursie i zagraj na Wooded 2018!

19.04.2018

Jesteś DJ’em i chciałbyś wystąpić na tegorocznej edycji Wooded City Szczecin 2018 obok takich artystów jak WhoMade Who, Answer Code Request, Ryan Elliot, Margaret Dygas czy Dj Steaw? Weź udział w specjalnym conteście na najlepszy mix i bądź z nami w Szczecinie 23 czerwca! Konkurs rusza już dziś!

Organizowany po raz trzeci Wooded to wspólna inicjatywa duetu catz n dogz oraz agencji C&C Bookings i Feast Artists, która w tym roku po raz pierwszy odbędzie się na terenie szczecińskiej Łasztowni. Ten jednodniowy festiwal, współorganizowany ze Szczecińską Agencją Artystyczną to nie tylko niesamowita atmosfera i niecodzienna scenografia przygotowywana specjalnie na ten wieczór, ale przede wszystkim szeroka reprezentacja lokalnych i zagranicznych artystów specjalizujących się we wszystkich odcieniach tanecznej elektroniki!

W dwóch poprzednich latach zwycięzcami konkursu byli 0ptik i Karol Aleksander (jego produkcja znalazła się ostatnio na winylowej kompilacji "Friends Of Pets” wydanej nakładem labelu należącego do Catz ‘N Dogz). Wszystkie szczegóły dotyczące udział w konkursie dj'skim Wooded City dostępne na portalu Muno.pl: 
http://www.muno.pl/news/wooded-dj-konkurs-2018-szczecin/

Pełen line-up Wooded City Szczecin 2018:
An On Bast LIVE, Answer Code Request, Canalia, Catz 'N Dogz, Das Komplex, Droptech, Earth Trax, Floating Groove, Jay Shepheard b2b Dj Steaw, Manoid LIVE, Mamjazza LIVE, Margaret Dygas, Mira, Ryan Elliott, Seb, Soukie & Windish, The Dumplings, WhoMadeWho DJ SET

BILETY: https://bit.ly/2BexkyU 
FB: www.facebook.com/wooded.events/
SC: https://soundcloud.com/wooded-events 
RA: http://bit.ly/2DQ5XZ0
IG: instagram.com/woodedevents

Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE