Wspaniały wieczór z Erykah Badu

26.03.2019

Królowa neosoul Erykah Badu wystąpiła w poniedziałkowy wieczór w szczecińskiej Netto Arenie. To był kulminacyjny punkt programu tegorocznej edycji festiwalu Szczecin Jazz. I to taki, który wielu z nas zapamięta do końca życia.

Koncert rozpoczął się od występu mocnej reprezentacji - Culture Revolution - kolektywu zrzeszającego wybitnych muzyków jazzowych, soulowych i hip-hopowych. Na scenie pojawili się m.in. Sylwester Ostrowski, Keyon Harrold, Pharoah Monch i Paulina Przybysz, którzy rozgrzali publiczność do wysokiej temperatury.

Po ich występie, ale nadal z ich towarzyszeniem, pełnowymiarowy koncert dała Erykah Badu, która potwierdziła tylko swoją królewską pozycję w nurcie soul.

Piosenkarka nawiązała żywą i ciepłą relację z publicznością, a ta odwdzięczyła się jej ciepłym odbiorem. W hali obecni byli bowiem jej fani z całego kraju i zza granicy.

O atmosferze panującej na koncercie dobitnie świadczą komentarze zamieszczone na facebookowym profilu Szczecin Jazz, które z przyjemnością tu przytaczamy:

Copyright © 2019 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE