Szczecin Day za zakończenie Szczecin Jazz

27.03.2019

Tegoroczna edycja festiwalu Szczecin Jazz zakończyła się w wyjątkowy sposób - prezentacją szczecińskich artystów jazzowych w Filharmonii. Pod hasłem "Szczecin Day" wystąpiła plejada gwiazd, która jest najlepszą wizytówką jazzowego Szczecina.

Podczas koncertu, składającego się z trzech tematycznych części, wystąpili Michał Martyniuk wraz ze swoim zespołem Nothing to Prove, Joanna Gajda i Bartosz Świątek w projekcie "Pop goes to jazz" ze specjalnie zaaranżowanymi utworami Steviego Wondera, Michaela Jacksona i innymi popularnymi melodiami z lat 80-tych, oraz "Szczecin Voices", czyli wokalistki Maya Koterba, Kasia Buja-Kazuba i Angelika Anozie. Tej ostatniej na scenie gościnnie towarzyszył popualrny szczeciński raper Sobota.

To był ostatni koncert czwartej już edycji festiwalu Szczecin Jazz. Za nami szereg emocjonujących i zróżnicowanych koncertów, pełen wspaniałych artystów i widzów, wzruszeń i zachwytów. Dziękujemy Państwu, za obecność na festiwalu i śledzenie naszych internetowych relacji!

Copyright © 2019 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE