Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu 77-lecia polskiego Szczecina

21.06.2022

Już 3 lipca świętujemy Urodziny Szczecina na Różance. Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Zapraszamy na dwa urodzinowe torty, każdy po 77 kg, koncert szczecińskich artystów, zabawy i animacje dla najmłodszych a na koniec oczywiście urodzinowa potańcówka.

Program:

 • godz. 12.00
  Tort urodzinowy - 2 torty każdy po 77 kg
   
 • godz. 12.00-16.00
  Interaktywna strefa zabaw i animacji dla dzieci
   
 • Koncerty od godziny 12:00

Baltic Neopolis Enemble - niezapomniane melodie świata filmu w kameralnym gronie. Zwariowane melodie Looney Tunes, standardy Gershwina, czy wzruszający temat z filmu Casablanca z prologiem mistrza klasyki W. A. Mozarta. Baltic Neopolis Enemble w składzie: Karolina Hyla-Wybraniec – skrzypce, Monika Sawczuk – skrzypce, Grzegorz Sadowski – altówka, Kateryna Verbitska – wiolonczela.

Konrad Słoka - jego twórczość to połączenie liryczności folkowych ballad i surowej, bezkompromisowej punkowej energii. Teksty Konrada są bezpośrednie, opowiadają w niezwykły sposób o zwykłych,
z pozoru, sytuacjach w otaczającej rzeczywistości, unikając przy tym pretensjonalności i egzaltacji poezji śpiewanej. Podczas solowego koncertu zaprezentuje piosenki z nadchodzącego (październik 2022) debiutanckiego albumu "Stare śmieci”, jak również nowe kompozycje i własne interpretacje piosenek ulubionych artystów.

Lesja & Tom Horn w projekcie ZEMLA łączącym dwie oddalone od siebie muzyczne planety. Energia etnicznych pieśni ukraińskich opiera się na elektronicznym brzmieniu nowoczesnego bitu. To spotkanie dojrzałych i doświadczonych artystów.

 • godz. 16.00-19.00

Urodzinowa potańcówka kręcić się będzie wokół przebojów z rodzimego podwórka. Nie zabraknie szlagierów, ponadczasowej klasyki i hitów nieco bardziej nowoczesnych. Na liście znajdzie się także muzyka nawiązująca do naszego pięknego Miasta

Serdecznie zapraszamy!

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE