Zgłoś się! 15. Festiwal Młodych Talentów

08.06.2021

Kto wygra? Kto będzie objawieniem? Kto porwie publiczność? Czekamy na talenty muzyczne. Przez cały czerwiec czekamy na zgłoszenia do konkursu muzycznego Festiwal Młodych Talentów – Nowa Energia. Po raz piętnasty muzyczne talenty spotkają się w Szczeicnie. Zwycięzcę poznamy w październiku.

Nabór do konkursu trwa do 8. lipca br. Przesłuchania konkursowe odbędą się 8. października 2021 r. w Szczecinie. Weźmie w nich udział maksymalnie 10 wykonawców. Zwycięzcę poznamy dzień później, 9. października, podczas koncertu finałowego.

ZGŁOŚ SIĘ! 

Festiwalu Młodych Talentów – Nowa Energia. To jest dobre miejsce na rozpoczęcie kariery muzycznej i kontynuowania swojej pasji. Kochasz muzykę? Śpiewasz? Masz kapelę? Grasz ze znajomymi? A może wolisz występy solo? To jest konkurs dla takich ludzi!

Celem szczecińskiego festiwalu jest prezentacja twórczości wykonawców stawiających pierwsze kroki w branży muzycznej, oraz przegląd inspirujących zjawisk i nowych produkcji na polskiej scenie muzycznej.

Festiwal ma za zadanie wyłonić wykonawców najlepszej autorskiej twórczości – co też odróżnia FMT od innych konkursów i castingów, w których akceptuje się covery. Wielu z dotychczasowych uczestników festiwalu zgodnie stwierdziło, że szczeciński festiwal charakteryzuje się wyjątkową atmosferą. Przez 14. dotychczasowych edycji do festiwalowego konkursu zgłosiło się blisko 3500 wykonawców z całego kraju. Dyrektorem artystycznym FMT i przewodniczącą jury jest Katarzyna Nosowska.

Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix festiwalu jest wydanie cyfrowe singla przez wytwórnię Kayax w ramach projektu "My Name Is New” i związane z tym działania promocyjne i public relations, oraz bonusy finansowe ufundowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną.

Szczegółowe informacje o konkursie i festiwalu znajdują się na stronie www.festiwalmlodychtalentow.pl

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE