Zjazd Młodych Gwiazd 2022. Sprawdź, jak się zgłosić!

08.04.2022

Masz 14-17 lat. Kochasz polską piosenkę - zapraszamy do udziału w ogólnopolskim 6. Konkursie Wokalnym Zjazd Młodych Gwiazd do Szczecina! Finał zaplanowany jest na sierpień, wcześniej jednak 29 i 30 kwietnia odbędą się przesłuchania "na żywo", to wtedy wybierzemy finałową "Złota Dziesiątkę". Na zgłoszenia czekamy tylko do 15 kwietnia.

W tym roku walczymy o Nagrodę im. Heleny Majdaniec, 1000 €, prawo do reprezentowania Polski na Światowym Festiwalu Piosenki - Dubaj 2022, Kryształowy Kamerton, Nagrodę Dziennikarzy Złotą Kaczkę, Kryształowego Motyla i... Nagrodę Publiczności.

Zapraszamy!

Zjazd Młodych Gwiazd 2022. Jak się zgłosić?

Kolejną nowością jest sposób wyłaniania uczestników. Od tego roku nie są najważniejsze wcześniejsze sukcesy. Liczy się tylko tu i teraz. Jeżeli ktoś chce w sierpniu powalczyć o Nagrodę im. Heleny Majdaniec, wystarczy przyjechać na przesłuchania wstępne, które odbędą się i 29, i 30 kwietnia w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej, a wcześniej wysłać mailem Kartę Zgłoszenia [PDF].

W dniu przyjazdu uczestnik otrzyma numer, zaprezentuje się komisji, a ona zdecyduje kto znajdzie się w "Złotej Dziesiątki”. Tę część, czyli wstępne przesłuchania, będzie można śledzić online. 

By wziąć udział w Zjeździe i powalczyć o prestiżową Nagrodę im. Heleny Majdaniec, wystarczy przygotować polską piosenkę, którą na przestrzeni lat, wyśpiewała wokalistka z Polski.

Szczegółowe informacje można uzyskać:

Copyright © 2022 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE