VI Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2013

i V Festiwal Szczecin Music Live 2013
Data
09 - 10.08.2013
Galeria

Tuż po zakończeniu Finału Regat Wielkich Żaglowców The Tall Ships Races w Szczecinie odbył się VI Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni Pyromagic.

W piątkowy i sobotni wieczór tłumy widzów na Wałach Chrobrego rozgrzewały pokazy sztucznych ogni. W tym roku w konkursie zaprezentowały się trzy ekipy pirotechników: Storm Artifices - Francja, Feuerwerke Jost - Austria i polski Grom Zbig. Dodatkowo, poza konkursem swoje umiejętności zaprezentowała firma Surex, współorganizator Pyromagic. Zwycięzcami Pyromagic okazali się Austriacy z Feuerwerke Jost, którzy w sobotni wieczór oczarowali publiczność doskonałą synchronizacją z muzyką i urozmaiconymi efektami wizualnymi.

W przerwie pomiędzy pokazami muzyczne doznania zapewniał Szczecin Live Music. Natomiast w ciągu dnia można było przyjrzeć się zmaganiom ponad 200 strażaków z 5 krajów, w czasie międzynarodowych zawodów strażackich Firefighter Combat Challenge, dopingować załogi smoczych łodzi i przespacerować się po Jarmarku Rozmaitości z blisko 70 stoiskami gastronomicznymi, które przyciągały zapachami.

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE