VII Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2014

i VI Festiwal Szczecin Music Live 2014
Data
08 - 09.08.2014
Galeria

VII Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni PYROMAGIC ponownie zgromadził uczestników z całego świata.

Tym razem zaprezentowały się nam cztery firmy: H.C. PYROTECHNICS - Belgia, THE SHOW & EFFECTS LLC - Dubaj, JoHo PYRO - Finlandia, oraz poza konkursem SUREX Firma Rodzinna Ryszard Suzdalewicz - Polska. Każdy pokaz trwał 15 emocjonujących minut, podczas których zgromadzeni obserwowali jak wraz z muzyką rozchodzącą się po Wałach Chrobrego rozświetlało się niebo nad Szczecinem. Nagrodę zdobyła firma H.C. PYROTECHNICS.

Festiwal to nie tylko fajerwerki, ale także koncerty. O oprawę muzyczną zadbali wykonawcy w ramach VI Festiwalu Szczecin Music Live 2014. Zagrali  OHO!KOKO, KAMP!, DJ Mary Kłak - Monika Petryczko, WARSAW BALKAN MADNESS oraz JAMARAM. 

Także na naszych oczach 8 sierpnia zrealizowany został imponujący projekt iluminacji trzech zabytkowych żurawi portowych znajdujących się na Łasztowni.

Kolejną atrakcją były regaty "Smoczych Łodzi”, które obok jarmarku rozmaitości i wspomnianych już zawodów strażackich sprawiły, iż goście odwiedzali teren festiwalu nie tylko wieczorem, ale przez cały dzień. W tym roku Pyromagic odbył się już po raz siódmy, przyciągając rzesze mieszkańców i turystów. Wszystkie atrakcje festiwalowe zostały bardzo ciepło przyjęte przez szczecinian, którzy uznają go za jedną z wizytówek swojego miasta.

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE