Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej

15.10.2018

W listopadzie odbędzie się druga edycja Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej, które eksponują sąsiedzkie partnerstwo w dziedzinie biznesu, edukacji i kultury. Celem imprezy jest prezentacja dotychczasowych relacji Miasta Szczecin z niemieckimi partnerami oraz zacieśnianie współpracy w sektorze gospodarczym. 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-24 listopada br. w Szczecinie. Zainauguruje je Konferencja Współpracy - 21 listopada br. o godz. 10.00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Projekt realizowany jest we współpracy z Miastem Greifswald przy wsparciu środków z programu INTERREG V A. 

Tego samego dnia zaplanowano również Giełdę Kooperacyjną, mająca na celu ułatwienie przedsiębiorcom znalezienia nowych kontaktów, nawiązanie oraz budowanie długotrwałej współpracy pomiędzy firmami. Rejestracja na to wydarzenie już się zaczęła – wystarczy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie www.dwpn.eu

W kolejnych dniach odbędą się wydarzenia towarzyszące, m.in.: Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców, konferencja poświęcona transferowi dobrych praktyk z kilku europejskich regionów transgranicznych oraz szkolenie dla polskiej i niemieckiej kadry pedagogicznej zaangażowanej w nauczanie języka sąsiada.  

 

 

Copyright © 2019 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE