Festiwal Młodych Talentów 2018

Nowa Energia
Data
12 - 13.10.2018

Już po raz dwunasty organizujemy w Szczecinie konkurs muzyczny dla młodych wiekiem i młodych duchem twórców muzycznych. Poszukujemy dobrej, inspirującej i ciekawej muzyki. Jury z Katarzyną Nosowską na czele przesłucha każdy przesłany przez młodych twórców utwór, a najbardziej interesujący wykonawcy zostaną zaproszeni do Szczecina, by w atmosferze przyjacielskiej rywalizacji zawalczyć o zwycięski tytuł.

Nabór trwał przez cały czerwiec. 31 sierpnia zostanie wyłoniona finałowa dziesiątka. Przesłuchania konkursowe odbędą się 12 października w popularnym klubie muzycznym Kolumba 4. Zwycięzcę poznamy dzień później podczas finałowego koncertu w Netto Arenie Szczecin, w trakcie którego finaliści wystąpią na jednej scenie z gwiazdami festiwalu.

Zwycięzca otrzyma sesję nagraniową i wydanie singla w wytwórni muzycznej Kayax, która skupia obecnie grono jednych z najlepszych artystów polskiej sceny muzycznej – jest więc szansa, że i ktoś z Was do niego dołączy. Poza tym Szczecińska Agencja Artystyczna funduje nagrody finansowe w wysokości 5 tys. zł dla głównego zwycięzcy oraz po 2,5 tys. zł dla wyróżnionych wykonawców.

Szczegółowe informacje o programie wydarzenia i punktach sprzedaży biletów znajdują się na stronie Festiwalu Młodych Talentów.

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE