Festiwal Młodych Talentów 2019

Nowa Energia
Data
19.10.2019

W 2019 roku odbędzie się 13., szczęśliwa edycja Festiwalu Młodych Talentów. Szczególnie szczęśliwa dla tych młodych wykonawców, którzy zgłoszą się do ogólnopolskiego konkursu, przejdą proces selekcji pod okiem Katarzyny Nosowskiej i koniec końców zdobędą zwycięski tytuł.

Wygrani otrzymają wsparcie od wytwórni muzycznej Kayax w rozwoju kariery scenicznej oraz nagrodę pieniężną od Szczecińskiej Agencji Artystycznej. Jest o co powalczyć!

  • Ogłoszenie o zasadach naboru do festiwalowego konkursu pojawi się z końcem maja.
  • Przez cały czerwiec będzie można wysyłać autorskie utwory.
  • Jury spędzi całe wakacje na ich przesłuchiwaniu, by pod koniec sierpnia podać listę 10 twórców, którzy zostaną zaproszeni do Szczecina. 
  • Przesłuchania konkursowe odbędą się 18 października w Starej Rzeźni.
  • Zwycięzcę poznamy dzień później, 19 października w Netto Arenie w godz. 17:00-22:30 podczas finałowego koncertu, w trakcie którego finaliści zagrają na jednej scenie z gwiazdami festiwalu. W programie: występ zwycięzcy 12. edycji Festiwalu Młodych Talentów, zespołu Hyper Son / występ trzech finalistów tegorocznej edycji festiwalu, wyłonionych dzień wcześniej podczas Przesłuchań Konkursowych / koncert "Women's Voices" z udziałem: Kayah, Edyta Bartosiewicz, Paulina Przybysz, Julia Pietrucha, Mela Koteluk / ogłoszenie przez Katarzynę Nosowską i jury zwycięcy 13. Festiwalu Młodych Talentów. Bilety do nabycia na stronie Co Jest Grane.

Szczegółowe informacje o festiwalu znajdują się na stronie Festiwalu Młodych Talentów. A tak wyglądał finał festiwalu rok temu:

Copyright © 2019 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE