Nagroda Artystyczna i Mecenas Kultury za rok 2015

Wyjątkowy Koncert
Data
05.04.2016

W tym roku przypada 25-lecie Nagrody Artystycznej Miasta Szczecin. Z tej okazji Szczecińska Agencja Artystyczna organizuje wyjątkowy koncert, podczas którego wystąpią: Mika Urbaniak, Paulina Przybysz, Sylwester Ostrowski, Kalvin Sholar, Yah Supreme i Michał Grobelny. Galę poprowadzi znana prezenterka telewizyjna - Beata Tadla.

Sylwester Ostrowski, saksofonista jazzowy i laureat nagrody z 2011 roku pytany o to, jaki to będzie koncert, odpowiada - "Znakomity! Specjalnie przygotowany na wyjątkową okazję, jaką jest Gala wręczenia Nagrody Artystycznej".

Mika Urbaniak i Paulina Przybysz to znakomite i bardzo ciekawe wokalistki młodego pokolenia. Obie kochają soul, r'n'b, hip- hop i funk, uwielbiają też jazz, tak jak Kelvin Sholar, amerykański pianista i producent muzyczny od Stevie Wondera. Towarzyszyć mu będzie rewelacyjny raper i wokalista Yah Supreme oraz reprezentant Szczecina, Michał Grobelny. Na scenie oprócz Sylwestra Ostrowskiego zagrają także inni znakomici jazzmani: Eric Allen na bębnach i Charles Sammons na basie.

W programie koncertu znajdą się znane piosenki w jazzowych aranżacjach, ale można też liczyć na niespodzianki. "Całość zabrzmi blisko okolic Beyonce i Jay Z, tylko że lepiej" - zapowiedział z przymrużeniem oka Sylwester Ostrowski.

Koncert będzie częścią Gali, na której poznamy szczecińskich artystów nominowanych do Nagrody Artystycznej Miasta Szczecin oraz Mecenasa Szczecińskiej Kultury za rok 2015. Całość odbędzie się w Filharmonii w Szczecinie, a uroczystość poprowadzi znana prezenterka telewizyjna Beata Tadla.

Bilety do nabycia: http://bit.ly/1QFRw8U

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE