Sylwester 2015

Sylwester na Jasnych Błoniach w rytmie lat 80. pod hasłem: "80's power"
Data
31.12.2015 - 01.01.2016
Galeria

Miasto Szczecin i Radio Szczecin zapraszają na Sylwestra w rytmie lat 80. pod hasłem: "80's power". 31 grudnia 2015 r. od godziny 21.00 na Jasnych Błoniach zagrają: znany z ogólnoświatowego przeboju "Flames of love" Fancy, twórca hitu "I like Chopin" i zarazem gwiazda italo disco Gazebo oraz szczeciński zespół Jazzowski. W programie także liczne konkursy, a o północy efektowny pokaz sztucznych ogni.

FANCY

Kiedy młody Fancy po ukończeniu szkoły postanowił zostać mnichem, mało kto mógł przypuszczać, że ten utalentowany muzycznie artysta stanie się największą solową gwiazdą na niemieckiej scenie disco. Kulminacyjnym momentem jego kariery było wydanie w 1988 roku słynnego na całym świecie singla "Flames of love". Został on sprzedany w dziesiątkach milionów egzemplarzy.

GAZEBO

Włoski piosenkarz, wykonawca gatunku italo disco. Według legendy wypromowanej przez fanów, gry na gitarze nauczył się w wieku 10 lat, by zaimponować nią szkolnej koleżance. Największy sukces na listach przebojów odniósł singel "I Like Chopin".

JAZZOWSKI

To szczecińska fuzja artystyczna Jacka Janaszkiewicza oraz Krzysztofa Baranowskiego. Jacek Janaszkiewicz, występujący pod pseudonimem DJ Jazzek, jest pionierem i prekursorem sceny klubowej w Polsce. Krzysztof Baranowski to aranżer, kompozytor i pianista. Połączenie tych dwóch skrajnie różnych zakamarków muzycznych owocuje dynamiczną, taneczną i przebojową muzyką.

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE