Sylwester 2017

Tanecznie i śpiewająco w Nowy Rok
Data
31.12.2017

Mnóstwo hitów, świetna zabawa, tradycyjnie o północy zaplanowany pokaz sztucznych ogni, życzenia od mieszkańców. Rok 2018 szczecinianie przywitają na Jasnych Błoniach. Zapraszamy!

Zabawę noworoczną rozkręci dwóch szczecińskich DJ’ów, mistrzów winylowej magii, którzy specjalnie na okoliczność Sylwestra zagrają w duecie: Jazzek b2b Miqro. Towarzyszyć im będzie Dziubee Drummer – robiący wyjątkowe show na najróżniejszych instrumentach perkusyjnych. Po drodze swoimi dźwiękami zaczaruje nas LOKA, roztańczy zespół VIDEO, a energetycznie zakończy uwielbiany przez szczecińską publiczność C-Bool. Wszystko to okraszone pokazem sztucznych ogni.

12 grudnia br., na pl. Grunwaldzkim będziemy czekać z kamerą i nagrywać życzenia od mieszkańców, a podczas zabawy sylwestrowej, na monitorach, wyświetlane będą najciekawsze z nich.

31 grudnia 2017 r.,  niedziela, Jasne Błonia

Program:

21.00 Jazzek b2b Miqro plus Dziubee Drummer

21.45 koncert LOKA

22.45 Jazzek b2b Miqro plus Dziubee Drummer

22.55 koncert VIDEO

24.00  pokaz sztucznych ogni

00.10 C-BooL

ok 1.00 zakończenie imprezy

 

VIDEO

Zespół VIDEO to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów pop rockowych. Istnieje od 2007 roku, ma na swoim koncie 3 albumy: "Video Gra", "Nie Obchodzi Nas Rock" oraz "Doskonale Wszystko Jedno". Wspomniane płyty przyniosły liczne przeboje, m.in: "Bella", "Idę na plażę", "Soft", "Papieros", "Środa czwartek", "Szminki róż", "Fantastyczny lot", "Wszystko Jedno" oraz "Ktoś Nowy". VIDEO są laureatami licznych nagród, wśród ostatnich wyróżnić można kolejną statuetkę Eska Music Awards (2016), ponownie w kategorii "Najlepszy Zespół". Ponadto, w ubiegłym roku, album "Doskonale Wszystko Jedno" osiągnął status Złotej Płyty, a single "Wszystko jedno" i "Ktoś nowy" status Platynowej Płyty. VIDEO tworzą: Wojtek Łuszczykiewicz, Marek Yan Kisieliński, Bartek "Budyń" Szymański, Piotr Kowalewski, Paweł Stępień i Daniel Tyszkiewicz.

LOKA

Zespół jest kontynuacją wcześniejszego projektu, grupy Rotary. Wkrótce po powstaniu zespołu wydano singel "Prawdziwe powietrze”. Nagranie uplasowało się na 1. pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach. Zespół otrzymał dwie nominacje do nagrody Eska Music Awards 2012, w kategoriach Hit lata oraz Najlepszy debiut. W maju 2012 roku grupa wystąpiła na festiwalu TOPTrendy w "Koncercie trendy”, 9 listopada 2012 roku ukazał się debiutancki album Prawdziwe powietrze. Ich ostatni utwór z września 2017 – "Atom Miłości” – podbija od kilku miesięcy stacje radiowe w całej Polsce.

C-Bool

C-BooL czyli Grzegorz Cebula urodzony 30.05.1981 w Pyskowicach na Śląsku. Od najmłodszych lat muzyka była dla niego głównym hobby i zainteresowaniem. Z muzyką klubową związany od 1992 roku, zaś jako DJ czynnie pracuje od 1998 roku. Produkcją muzyki zajmuje się od 2002 roku, a w 2003 roku współtworzył wraz z Marcinem Fojcikiem grupę Casteam. Dwa najpopularniejsze nagrania z okresu 2003-2005 - Would You Feel i House Baby, wyznaczyły od dnia swojego powstania nowy trend w muzyce tanecznej, który królował na parkietachtanecznych w Polsce i w kilku krajach Europy przez długi czas. Nagrania te gościły na wysokich pozycjach tanecznych list przebojów w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech i wielu innych krajach. Nagranie Would You Feel do którego w 2006 roku powstał wideoklip, było nominowane do nagrody muzycznej telewizji VIVA Polska – VIVA Comet. Od roku 2006 styl produkcji Grzegorza ewoluował w kierunku muzyki house. Nagrania takie jak What You See, What You Want, Do It Easy, One More Chance (z wokalistą Rommie S) to utwory, które pojawiały się w ostatnich latach. W 2007 roku Grzegorz odkrył w sobie nową pasję – fotografowanie. Produkcja muzyki odeszła na trochę dalszy plan, jednak C-BooL cały czas poruszał parkiety swoimi setami w klubach w Polsce i w Niemczech. Od roku 2003 do 2012 blisko 400 klubów gościło C-BooL’a w swoich konsoletach. W 2010 roku C-BooL powraca w zupełnie nowym odmienionym stylu z nagraniem Body & Soul nagranym z młodą i utalentowaną wokalistką Isabelle. Nagranie odnosi spore sukcesy w rozgłośniach radiowych i muzycznych stacjach telewizyjnych. Rok później w czerwcu 2011 nakładem wytwórni Magic Records ukazuje się pierwszy autorski album C-BooL'a "8 Years" zawierający podsumowanie muzyczne z lat 2003-2011 oraz 3 premierowe produkcje, wśród nich singiel "Don't Waste The Time" nagrany wspólnie z Jo i promujący wydawnictwo. W 2012 powstało nagranie zatytułowane "Do You Know". W 2016r. wydał singiel "Never Go Away”, który stał się przebojem.

MIQRO

W latach 90-tych koneser czarnej płyty a także mistrz winylowej magii. Dziś prekursor najnowszych nowinek technicznych prezentowanych podczas występów. Promotor nieśmiertelnego "HOUSE MUSIC” w całym kraju, "sprzeciwia się” nieustającym ewolucjom muzyki tanecznej. W swoich setach prezentuje mistrzowski sposób mixowania, a dzięki temu wydobywa ukrytą energię i piękno muzyki House. Determinacja oraz ciągłe pogłębianie umiejętności, pozwoliło mu osiągnąć pozycje jednego z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w Polsce. Oficjalnie okrzyknięty rezydentem Sunrise Festival Afterparty na plaży w Kołobrzegu. Wielokrotnie zapraszany na Electrocity i inne festiwale z muzyka klubowa. Fakt ten otworzył mu drogę do zagranicznych występów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Szwecji oraz na Ibizie. Nabrane doświadczenie za konsoletą i ciągła chęć rozwoju muzycznej pasji, nakłoniła do urządzenia własnego studia. Optymistyczne, pełne pozytywnych wibracji nagrania ujrzały światło dzienne dzięki wielu wytwórniom. W Polsce Sony BMG, a za granicą wiele przodujących Labeli.

Jazzek

Jacek Janaszkiewicz, dj/producent - Szczecin/Polska Rozpoczął dj-ing w 1991 r. grając na imprezach z muzyką (funky, soul, house). W latach 1995-97 był rezydentem kultowego klubu Quo Vadis w Szczecinie. Od 1997 r. współpracował z Pegasus Project z Hamburga oraz New Music Art (Techno Dance Mission) W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC gdzie był finalistą tego konkursu. Został wybrany jako promotor do międzynarodowej akademii muzycznej (Red Bull Music Academy). Artysta posiada własnych muzyków ,którzy grają z nim podczas imprez tworząc 5 osobowy zespół na scenie. Od 2014 r. z Krzysztofem Baranowskim (pianistą) tworzy projekt Jazzowski, który na nowo wydaje największe polskie przeboje muzyki rozrywkowej w klimacie klubowym. Aktualnie występuje również jako Mr.Jazzek (Electro - Swing)

Derek Dziubee Drummer Machovsky Dariusz Machowski

Instrumentalista perkusyjny, który na żywo dodaje pozytywnej energii, podczas imprez klubowych i open air. Szczytpa magii, energii i smaku połączona z setem, zawładnie sercem każdego imprezowicza. > Dziubee gra na congach, bongosach, djembe, timbalesach oraz na wielu innych instrumentach perkusyjnych, co tworzy potężny brzmieniowo i wizualnie zestaw. Uczestnik Mam Talent 3xTAK  Gra w najlepszych klubach w całej Polsce.

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE