Sylwester 2016

Lasery, rakiety, muuuuuzyka
Data
31.12.2016 - 01.01.2017

Lasery, rakiety, muuuuuzyka

Dobra muzyka, świetna zabawa, tradycyjnie o północy zaplanowany pokaz sztucznych ogni, poprzedzony pokazem laserowym. Rok 2017. szczecinianie przywitają na Jasnych Błoniach. Zapraszamy!

Zabawę noworoczną rozpocznie C-Bool, po drodze swoimi dźwiękami pozytywnie zmrozi nas Mrozu, rozkołysze Kasia Popowska, a zakończy energetycznie C-Bool. Wszystko to okraszone pokazami: laserowym i sztucznych ogni. Spektakl przestrzenny to podstawowa, bardzo efektowna część pokazu laserowego. W tej części pokazu Jasne Błonia wypełnią się niesamowitymi efektami, otaczając widza wręcz namacalnym kolorowym światłem. Efekty laserowe idealnie zsynchronizowane z muzyką zawsze wzbudzają zachwyt wśród publiczności. Mamy nadzieję, że będzie tak i tym razem. Wprowadzenie do pokazu idealnie co do setnej sekundy osadzonych na osi czasu akcentów dymnego Co2, pirotechniki scenicznej oraz tańczącego w rytm muzyki żywego ognia doda spektaklowi widowiskowego dynamizmu. Zobaczymy laserowy "mapping” wież, oświetlenie architektoniczne, przestrzenny pokaz laserowy, pirotechnikę sceniczną 74 punkty ("buchające ognie“, fontanny krakling).

31 grudnia 2016 r.,  sobota, Jasne Błonia

Program:

21.30 C-BOOL

22.00 Kasia Popowska

22.45 C-BOOL

23.00 MROZU

23.50 pokaz laserowy

23.55 życzenia noworoczne

24.00 pokaz sztucznych ogni

00.10 C-BOOL

01.00 zakończenie

 

MROZU

Wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Muzyka tworzona przez Mroza to atrakcyjna mieszanka popu, r’n’b i nowych brzmień. W 2009 nagrał debiutancką płytę "Miliony Monet”, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce. Rok później na rynku pojawiła się kolejna jego płyta "Vabank” – z piosenkami "Wait Up” i "Globalnie”, która także przyniosła mu szereg nominacji. W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który płytą Rollercoaster udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Płyta ta, to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza. Na albumie pojawia się dużo energetycznych utworów, idealnie sprawdzających się na imprezach i koncertach, znajdziemy na nim również piosenki bardziej refleksyjne. Wyraźnie wyczuwalna jest inspiracja dobrymi starymi brzmieniami r'n'b w stylu motown, usłyszymy także bardziej współczesne, zahaczające o klimat brytyjski produkcje, które okraszone zostały żywymi instrumentami. Wsparcie zespołu Mroza jest znakomicie wyczuwalne w nagraniach, co zdecydowanie uwydatni się czasie trasy koncertowej.   "Rollercoaster" to album, przełomowy w karierze Mroza, płyta spotkała się z pozytywnym przyjęciem fanów jak również krytyków co nie często idzie w parze. Pochodzą z niej takie hity jak: "Rollercoaster”, "1000 metrów nad ziemią”, "Jak nie my to kto”, " Poza Logiką” czy wykonany wspólnie z chórem Sound n' Grace "Nic do stracenia”. Artysta, zdobył tez liczne nagrody, m.in. Eska Music Awards w kategorii Artysta roku i Video Roku. A album " Rollercoaster” uzyskał status platynowej płyty. Obecnie Mrozu pracuje nad nowym albumem, którego premiera przewidziana jest na wiosnę 2017.

 

C-Bool

C-BooL czyli Grzegorz Cebula urodzony 30.05.1981 w Pyskowicach na Śląsku. Od najmłodszych lat muzyka była dla niego głównym hobby i zainteresowaniem. Z muzyką klubową związany od 1992 roku, zaś jako DJ czynnie pracuje od 1998 roku. Produkcją muzyki zajmuje się od 2002 roku, a w 2003 roku współtworzył wraz z Marcinem Fojcikiem grupę Casteam. Dwa najpopularniejsze nagrania z okresu 2003-2005 - Would You Feel i House Baby, wyznaczyły od dnia swojego powstania nowy trend w muzyce tanecznej, który królował na parkietachtanecznych w Polsce i w kilku krajach Europy przez długi czas. Nagrania te gościły na wysokich pozycjach tanecznych list przebojów w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech i wielu innych krajach. Nagranie Would You Feel do którego w 2006 roku powstał wideoklip, było nominowane do nagrody muzycznej telewizji VIVA Polska – VIVA Comet. Od roku 2006 styl produkcji Grzegorza ewoluował w kierunku muzyki house. Nagrania takie jak What You See, What You Want, Do It Easy, One More Chance (z wokalistą Rommie S) to utwory, które pojawiały się w ostatnich latach. W 2007 roku Grzegorz odkrył w sobie nową pasję – fotografowanie. Produkcja muzyki odeszła na trochę dalszy plan, jednak C-BooL cały czas poruszał parkiety swoimi setami w klubach w Polsce i w Niemczech. Od roku 2003 do 2012 blisko 400 klubów gościło C-BooL’a w swoich konsoletach. W 2010 roku C-BooL powraca w zupełnie nowym odmienionym stylu z nagraniem Body & Soul nagranym z młodą i utalentowaną wokalistką Isabelle. Nagranie odnosi spore sukcesy w rozgłośniach radiowych i muzycznych stacjach telewizyjnych. Rok później w czerwcu 2011 nakładem wytwórni Magic Records ukazuje się pierwszy autorski album C-BooL'a "8 Years" zawierający podsumowanie muzyczne z lat 2003-2011 oraz 3 premierowe produkcje, wśród nich singiel "Don't Waste The Time" nagrany wspólnie z Jo i promujący wydawnictwo. W 2012 powstało nagranie zatytułowane "Do You Know". W 2016r. wydał singiel "Never Go Away”, który stał się przebojem.

Kasia Popowska

Piosenkarka i autorka tekstów, urodzona w 1989 roku. Popularność zdobyła dzięki piosence "Przyjdzie taki dzień”. Utwór ten,  w ciągu roku od premiery zdobył ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube i dotarła na szczyt listy najczęściej granych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych. Debiutancki album zatytułowany Tlen ukazał się w 2014 roku. Piosenka tytułowa została wykorzystana w zwiastunie serialu Lekarze, zaś utwór "Lecę Tam", możemy usłyszeć w czołówce serialu Przyjaciółki.

 

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE