Sylwester dla dzieci 2019

Przywitanie Nowego Roku na Małej Scenie
Data
30.12.2019

Tradycyjnie 30. grudnia zapraszamy wszystkie dzieci do pożegnania starego roku i powitania nowego w atmosferze zwariowanej zabawy. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się co robią zwierzęta kiedy ich właściciele wychodzą na bal sylwestrowy to macie wyjątkową okazję! 

Podczas nieobecności ludzi Jamnik Eryk, kot Klemens i świnka morska Faustynka postanawiają zorganizować imprezę sylwestrową. Nie jest to łatwe zadanie w szczególności z uwagi na fakt, że nie posiadają kciuków. Nie brakuje im natomiast determinacji i kreatywności. Eryk jest uznanym wśród czworonogów event managerem, Klemens jest uznanym muzykiem, znanym w zwierzęcym półświatku jako DJ Kocia muzyka, Faustynka natomiast jest mięciutka i miła. 

Jeśli chcesz wziąć udział w jedynej w Szczecinie imprezie zorganizowanej przez zwierzęta to zapraszamy do SAA. A wszystko to w wyjątkowej scenerii, stworzonej specjalnie na tę okazję. Dla dzieci przygotowany zostanie także jak co roku pyszny poczęstunek. 

Zabawa odbędzie się w trzech grupach wiekowych 30 grudnia br. (poniedziałek) w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej przy al. Wojska Polskiego 64:

  • gr   I.  godz. 10.00 – 11.30 (dzieci w wieku 3-5 lat) 
  • gr  II.  godz. 13.00 – 14.30 (dzieci w wieku 6-7 lat) 
  • gr III.  godz. 16.00 – 17.30 (dzieci w wieku 8-9 lat)

Bilety do nabycia w sekretariacie Szczecińskiej Agencji Artystycznej pod poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, tel. 91 43 195 71. UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE