Wyślij dziecko poza Ziemię!

Kosmiczny Sylwester dla dzieci
Data
30.12.2017

Niektórzy z Was zapewne myślą już o tym, jak spędzą tę wyjątkową noc w roku. A dzieci? No właśnie specjalnie dla nich przygotowaliśmy galaktyczną zabawę. Nowy rok powitamy na promie kosmicznym! Niesamowite efekty specjalne, przybysze z innych planet i międzygalaktyczne tańce. To wszytko i jeszcze więcej na naszej imprezie.W tym roku zapraszamy dzieci na międzygalaktyczny Sylwester na promie kosmicznym.

Kapitan promu kosmicznego otrzymał informację, że zbliża się Nowy Rok. Jeśli to nazwa asteroidy to może być niebezpiecznie. Jeśli natomiast to po prostu Nowy Rok, to szykuje się super impreza. Grawitacje i troski zostawcie w domu, w Nowy Rok wlecimy z prędkością światła!

Wyjątkowo bogaty program Kosmicznego Sylwestra obfitować będzie w liczne konkursy, zabawy interaktywne i bloki dyskotekowe. Będzie możliwość pomalowania buzi i uraczenia się poczęstunkiem. Kosmiczna impreza sylwestrowa 2017, to świetna okazja aby się przebrać za swoją ulubioną postać lub stworzyć własną, niepowtarzalną kreację! Nie zdradzimy wszystkich kosmicznych atrakcji. Jeśli chcecie przekonać się co czeka na Was podczas Kosmicznego Sylwestra, ta zapraszamy po bilety już teraz.

data: 30 grudnia 2017 r.

godz.: 10.00-11.30 ( I grupa) dzieci w wieku 3-5 lat UWAGA BILETY WYPRZEDANE!
godz.: 13.00-14.30 (II grupa) dzieci w wieku 6-7 lat UWAGA BILETY WYPRZEDANE!
godz. 16.00-17.30 (III grupa) dzieci w wieku 8-9 lat UWAGA BILETY WYPRZEDANE!
miejsce: siedziba Szczecińskiej Agencji Artystycznej
al. Wojska Polskiego 64, parter

Bilety w cenie 20 zł. do kupienia w siedzibie Organizatora: Szczecińskiej Agencji Artystycznej, al. Wojska Polskiego 64, I piętro p. 32, pon.-pt. 8.00-16.00.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy na najlepszą sylwestrową imprezę dla dzieci w Szczecinie.

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE