Zjazd Młodych Gwiazd 2018

Dziewczyny Rocka
Data
06 - 08.07.2018
Edycje

Dziewczyny Rocka - Wanda Kwietniewska, Małgorzata Ostrowska, Urszula i Izabela Trojanowska – to temat przewodni III edycji ogólnopolskiego Zjazdu Młodych Gwiazd w Szczecinie. Zwycięzca konkursu otrzyma Nagrodę im. Heleny Majdaniec i wystąpi wraz ze wszystkimi uczestnikami na koncercie galowym 8 lipca w Różanym Ogrodzie Sztuki.

Zjazd Młodych Gwiazd to ogólnopolski konkurs wokalny, mający za zadanie promować wśród młodych adeptów sztuki wokalnej historię polskiej piosenki, najlepsze wzorce tekstowo-muzyczno-wokalne oraz wymianę doświadczeń opiekunów i wykonawców.

Przez promocję polskiej piosenki młodzi artyści mają szansę poznać dorobek kluczowych twórców polskiej muzyki popularnej. Otrzymają także możliwość kontaktu z ważnymi osobami krajowej branży muzycznej, którzy mogą pomóc w ich karierze wokalnej.

III edycja Zjazdu Młodych Gwiazd odbędzie się w dniach 6-8 lipca. Próby mikrofonowe połączone w warsztatami odbędą się 6 lipca w godzinach popołudniowych. Przesłuchania konkursowe odbędą się w sobotę 7 lipca, zaś Koncert Galowy w niedzielę – 8 lipca na scenie Różanego Ogrodu Sztuki przy ul. Pawła Jasienicy 6 w Szczecinie.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu . Nabór zgłoszeń trwa do 31 marca br.

Materiały do pobrania
Regulamin
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE