Sylwester Ostrowski „One Voice” - rozgrzewka

Szczecin Jazz 2024

Zapraszamy serdecznie na pierwszy w 2024 roku koncert z cyklu "One Voice" autorstwa Sylwestra Ostrowskiego, ogłoszonego przez festiwal Szczecin Jazz!  Noworoczną "rozgrzewkę” wraz z naszym saksofonistą poprowadzą utalentowane wokalistki Karolina Błachnia, Judyta Pisarczyk, Ola Tocka i Nailah Vitha.

  • 20 stycznia 2024 (sobota) 
  • Godz. 20:00
  • Jazzment Klub, Szczecin

Kup bilety: www.biletomat.pl
 
W ramach tegorocznej edycji festiwalu, utalentowane wokalistki i wokaliści z całego kraju mają szansę podzielić scenę z gwiazdami światowego formatu. Kilkadziesiąt utalentowanych głosów zgłosiło się do udziału w projekcie, a pierwszą grupę wokalistek i wokalistów będziecie mieli okazję usłyszeć już 24 listopada podczas niezapomnianego koncertu z udziałem zespołu Rey & Syl w Jazzment Klub.
 
Sylwester Ostrowski - niekwestionowany saksofonista jazzowy, kompozytor, szef artystyczny festiwalu Szczecin Jazz oraz lider zespołu Jazz Brigade, w ostatnim czasie skupia się na swoim najnowszym projekcie - zespole Rey & Syl. Ten niezwykły zespół, prowadzony wspólnie z utalentowaną amerykańską wokalistką Dorrey Lin Lyles, zapewni Wam niezapomniane chwile muzycznej ekstazy!
 
Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia, które zainauguruje Szczecin Jazz w 2024 roku!

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE