Przekładamy Szczecin Jazz 2020

Pod znakiem jubileuszy

AKTUALIZACJA

Przekładamy Szczecin Jazz 2020

Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników festiwalu Szczecin Jazz 2020 jest dla nas priorytetem. W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego i Urzędu Miasta Szczecin zdecydowaliśmy o przełożeniu wszystkich koncertów Szczecin Jazz 2020. Terminy koncertów podamy w późniejszym czasie.

Każda agencja współpracująca przy tegorocznym festiwalu, potwierdziła chęć dalszej współpracy i  możliwość przeniesienia koncertów na inne terminy w 2020 roku.

Zakupione bilety pozostają ważne i będą obowiązywać na koncerty w późniejszych terminach. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Istnieje oczywiście możliwość zwrotu biletów.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów biletów otrzymają Państwo mailowo od naszego partnera - bilety.fm. Zwroty odbywają się w taki sam sposób w jaki dokonano zakupu (przelew/karta) i nie wymagają od Państwa żadnych dodatkowych dyspozycji. Prosimy jedynie o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z duża ilością odwołanych/przeniesionych imprez.

Wszystkich gości, którzy wybierali się na galę "Szczecin Jazz 2020" przepraszamy za zaistniałą sytuację, prosząc jednocześnie o zrozumienie

Znamy pierwsze gwiazdy piątej edycji festiwalu Szczecin Jazz. Vincent Herring, Bobby Watson, Gary Bartz, koncert braci Brubeck, Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski, Billy Harper & The Cookers, Avishai Cohen Trio ‘Arvoles”. Kolejne poznamy już wkrótce. Przyszłoroczny festiwal Szczecin Jazz  odbędzie się w dniach 12-25 marca 2020 r.

5. edycja Szczecin Jazz jest dobrym momentem na małe podsumowanie, a 2020 będzie rokiem kilku ważnych rocznic:

- 100. rocznica urodzin i 65. rocznica śmierci Charlie Parkera,
- 100. rocznica urodzin Dave Brubecka,
- 50. urodziny światowej gwiazdy kontrabasu Avishai Cohen,

oraz rocznica ważna dla nas, dla Szczecin Jazz: 20 lecie Zmagań Jazzowych.

Aktualne informacje o programie i sprzedaży biletów na stronie www.szczecinjazz.pl lub fanpage FB

 

Copyright © 2024 Szczecińska Agencja Artystyczna
Polityka prywatności Deklaracja dostępności
Nasi Partnerzy
Nasze strony
Projekt i realizacja SO FINE